19 жовтня 2020 року Інститут аерокосмічних технологій почне приймати студентів 1-го курсу на тиждень очного навчання

Ви вперше потрапите до студмістечка, відвідаєте свій корпус, познайомитесь із адміністрацією ІАТ, кураторами та викладачами.

Щоб вам було простіше орієнтуватися на території величезного Кампуса – підготували для вас ГУГЛ МАПУ КАМПУСА (карта інтерактивна, можна додати собі в гугл-мапс):

• корпуси та гуртожитки
  • паспортисти та канцелярії / принтцентри
  • їдальні КПІ ім. Ігоря Сікорського, супермаркети / магазини та кав’ярні
  • аптеки та банки / банкомати
  • вбиральні

Загальний порядок РОЗМІЩЕННЯ наступний:

1. Заповнити гугл-форму з інформацією для розміщення.
  2. Протягом тижня на пошту, яку студент вказав при заповнені гугл-форми, буде надіслано лист з інформацією про порядок очного навчання, контакти координатора з розміщення та адреса, за якою вам необхідно прибути (карта студмістечка).
  3. У зазначеному в листі місці у зазначений час, на вас чекатимуть координатори, які допоможуть з розміщенням.

Вартість проживання за тиждень очного навчання в гуртожитку блочного типу буде становити 110,83 гривень: 665 гривень (ціна за місяць) поділити на 30 (кількість днів у місяці) помножена на 5 (кількість днів проживання).

5. За бажанням ви можете поселитися на заброньоване за вами ліжко-місце в гуртожитку після завершення очного тижня навчання, це можна зробити відповідно до порядку поселення.

Документи при РОЗМІЩЕННІ:

• паспорт або ID-картка,
  • ОБОВ’ЯЗКОВО медична довідка 086-о, оформлена не пізніше, ніж за 14 днів до розміщення, та актуальна флюрографія.

Як буде проходити тиждень очного навчання (по дням)