Борисов Віктор Васильович

E-mail: fidel_1965@rambler.ru

Телефон:+380 44 204 83 17

Викладає дисципліни:

Назва освітнього компоненту Вид освітнього компоненту Кількість кредитів Переглянути
1. Методи числового моделювання РКА Вибіркова 6 Переглянути
2. Обчислювальна механіка Вибіркова 6 Переглянути
3. Автоматизація проектування РКА Вибіркова 6 Переглянути

Закінчив Московський ордена Леніна та ордена Жовтневої революції авіаційний інститут імені Серго Орджонікідзе, 1981рік, спеціальність: аерогідромеханіка, кваліфікація: інженер-аерогідромеханік.

Основні публікації за напрямом наукової діяльності:

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до науко метричних баз Scopus або Web of Science Core Collection

• V. Borisov, V. V. Sukhov, A technique of computer-aided synthesizing a finite element model of wing center section and outer wing torsion box joint for a transport aircraft.// Russian Aeronautics (Iz VUZ), №1, pp. 6–13, 2014. [Scopus].

Наукові публікації у інших періодичних виданнях:

• Метод синтеза конечно–элементной модели окантовки хвостового грузового люка самолета транспортной категории.// Труды IX Международной научно-технической конференции “Гиротехнологии, навигация, управление движением и конструирование авиационно-космической техники”, НТУУ “КПИ”. Киев, 2013. т. 1. с. 18–25.
  • Метод автоматизированного синтеза конечно–элементной модели отсека кессона крыла самолета транспортной категории.// Открытые информационные и компьютерные интегрированные технологии. – Харьков: Гос. Аэроком. Ун-т “ХАИ”, 2013. – Вып. №  59. с. 191–203.
  • Анализ алгоритма оптимального проектирования самолетов.// ФАКС, Науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присв’ячена Дню Науки – 2014, 26–28 травня 2014 року, збірник тез доповідей.
  • Особенности структуры конечно-элементной модели крыла самолета транспортной категории.// Труды X Международной научно-технической конференции “Гиротехнологии, навигация, управление движением и конструирование авиационно-космической техники”, НТУУ “КПИ”. Киев, 2015.
  • Методы автоматизированного синтеза конечно–элементных моделей стыковых элементов в планере самолета.// Механіка гіроскопічних систем, НТУУ “КПИ”. Киев, 2015. вип. 30. с. 73–89.
  • Информационная технология автоматизированных систем анализа прочности конструкций сложных технических объектов.// Труды XІ Международной научно-технической конференции “Гиротехнологии, навигация, управление движением и конструирование авиационно-космической техники”, НТУУ “КПИ”. Киев, 2017.
  • Обмен данными в процессе автоматизированного синтеза конечно–элементной модели кессона крыла самолета транспортной категории.// Механіка гіроскопічних систем, НТУУ “КПИ”. Киев, 2016. вип.32. с. 92–107.
  • Алгоритми та інтерфейси обміну даними в системах автоматизованого проектування. Методичні вказівки до виконання до виконання комп’ютерних практикумів для спеціальностей 8.05110101 та 7.05110101 “Літаки і вертольоти”, 2016. 59 с.
  • Об’єктні технології обміну даними між проектними моделям. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для спеціальності 134 “Авіаційна та ракетно-космічна техніка”, 2017. 43 с.

Є автором монографії

V. V. Borisov, The methods of the synthesis of finite element model of the wing box.// LAP Lambert Academic Publishing (ISBN 978-3-659-67887-5), p.160, Jan. 2015.