Запрошуємо вступників до магістратури приєднатись до КПІMaster’sTime!

КПІMaster’sTime – оновлений формат інформування вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського, який дозволяє познайомитися зі спеціальностями та освітніми програмами другого рівня навчання у ЗВО, а також отримати відповіді на актуальні питання щодо вступу.

Етапи проведення:

• Зустріч зі спікерами – здобувачами магістерського рівня з основними питаннями щодо вступу, також свої питання можна поставити під час прямого ефіру.
  • Зустріч з представником Факультету лінгвістики щодо консультаційних курсів з підготовки до ЄВІ з англійської мови.
  • Зустріч з представниками факультетів/інститутів у ZOOM, де розкажуть про спеціальності, на які відбувається набір до магістратури, можливі теми дисертаційних робіт, рекомендації щодо підготовки до фахового іспиту, а також звернуть увагу на структуру диплому, звіт з практики, перевірку на плагіат, рецензію, відгук, презентацію, наукову публікацію за темою диплому тощо.

Поставити питання Приймальній комісії можна за адресою pk@kpi.ua або у боті.
Коли: 02 березня о 16:00
Де: YouTube

Zoom-зустрічі із факультетами/інститутами з 02.03.2021.
Де: у Zoom, усі лінки та розклад тут.

Вступник на сайті  |  інстаграм  |  телеграм
Плейлист YouTube
З питаннями сюди

Будьте обережні та здорові, бережіть себе і чекаємо на вас!